דיקור סיני נגד דיכאון וחרדה – רפאל רוזנסקי- מטפל ברפואה סינית

מהם היתרונות של הרפואה הסינית המשולבת לטיפול בדיכאון וחרדה?

במרפאת רפאל לרפואה סינית משולבת מקובל לשלב את כל השיטות הטיפוליות של הרפואה הסינית עם השיטות המערביות המוכרות כגון דמיון מודרך, צמחי מרפא מערביים, תוספי תזונה, שימוש במכשירים רפואיים ועוד. אך בכל זאת השיטה הטיפולית המובילה הינה דיקור סיני. השילוב המוצלח של הרפואה הסינית עם השיטות המערביות מאפשר להגיע לתוצאות מפתיעות.

הטיפול המשולב של דיקור סיני לחרדות עם שיטות טיפול נוספות מאפשר גישה רב ממדית ומזוויות שונות על מנת להגיע לריפוי יעיל, נעים ומרגיע עם השפעה ארוכת טווח.

מהו דיקור סיני ?

דיקור סיני הינו טיפול שנעשה בו שימוש במחטים עדנות לדיקור. הטיפול הינו טיפול הוליסטי המתייחס לאדם כמכלול של גוף ונפש

פופולריים:

דיקור סיני ורגשות. האם קיים קשר?

דיקור סיני נבדק והוכח כיעיל בהתמודדות עם מצבי דיכאון, חרדה, עצבות, רגזנות, פחד ושינוים במצבי רוח. דיקור סיני מרגיע, מאזן וגורם לשחרור אנדורפינים המשפרים את מצב הרוח.

האם הטיפול בדיקור סיני כואב?

זאת השאלה הראשון ששואלים אנשים הסובלים מדיכאון וחרדה. התשובה היא כמעט ולא מרגשים את המחטים. במדינות המערב ובישראל משתמשים במחטים חד פעמיות דקות ועדינות. הדיקור הסיני אינו גורם להקזת דם.

כיצד מאבחנים ברפואה הסינית?

המפגש הראשון מתחיל באבחון. מאבחנים מחלות לפי דופק. שיטה עתיקת ימים זאת מדויקת להפליא. מאבחנים גם לפי הלשון. שיטה זאת משלימה את האבחון לפי הדופק. וכמובן מבצעים תשאול מקיף.

האם דיקור סיני באמת מרגיע?

התשובה היא כן! כבר אחרי הטיפול הראשון מרגשים הקלה בלחץ ובמתח והעולם מתחיל להצטייר בצבעים בהירים יותר.

כמה טיפולים אני צריך/ה?

כאמור כבר בטיפולים הראשונים מורגשת הקלה בדיכאון ובחרדה, אך יש צורך להתמיד בסדרת טיפולים כדי להבטיח תוצאות לטווח ארוך.

דיקור סיני זה בטוח?

דיקור סיני נחשב לטיפול בטוח ביותר, תופעות הלוואי המועטות נדירות.

האם דיקור סיני באמת עובד?

בהחלט כן. יש לציין שדיקור סיני זוכה לאחרונה להוקרה ויישום נרחב ביותר במוסדות רפואיים ולמחקר מדעי יוקרתי בארץ ובעולם. רופאי בתי חולים וקופות חולים מעודדים וממליצים לחולים להיעזר בטיפולים מהרפואה הסינית.