כיצד להתחיל את הקריירה כמטפל צעיר?

קצר בזמן? הנה סיכום מקוצר:

7.11.16
התחלת קריירה כאדם צעיר היא תמיד אתגר. כאשר סיימנו לימודי מקצוע טיפולי כמו פסיכולוגיה למשל אנחנו צריכים לבנות את הקריירה הטיפולית שלנו שלב אחר שלב. אנחנו יכולים לבנות את הקריירה הטיפולית שלנו בעזרת יצירת תדמית חיובית מול קהל המטופלים שלנו. כמטפלים צעירים חשוב מאוד שנקבל החלטות פרקטיות בנוגע לניהול העסק שלנו. כך למשל עלינו לשים לב איפה אנחנו מקבלים את המטופלים שלנו ומהם התנאים של הקליניקה הטיפולית שלנו. ככל שהקליניקה שלנו תהיה מטופחת יותר כך יהיה לנו קל יותר ליצור קשר טיפולי חיובית יותר עם הלקוחות שלנו.

טיפים שיעזרו לך להתחיל כמטפל צעיר לבנות את הקריירה הטיפולית שלך

יש הרבה מאוד טיפים שיכולים לעזור לכל מטפל צעיר לבנות את הקריירה הטיפולית שלך. השכרת קליניקה להשכרה לפי שעה יכולה להיות צעד חיובי מאוד כאשר אתם רק מתחילים לטפל. הטיפול יכול להיות נוח יותר כאשר יש חדר קבוע בו אתם מקבלים את המטופלים שלכם. היתרון של השכרת חדר קליניקה לפי שעה הוא שאתם לא צריכים לשאת בעלות של רכישת הציוד וריהוט החדר. יתרון נוסף הוא שאתם משלמים על החדר רק כאשר הם משתמשים בו ושיש לכם מטופלים לקבל בו.

למה חשוב לשים לב כאשר אנחנו בונים את המוניטין שלנו כמטפלים?

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו כאשר אנחנו רק מתחילים את הקריירה הטיפולית שלנו הוא המוניטין שיש לנו כמטפלים. המוניטין שלנו כמטפלים צעירים או וותיקים הוא חשוב מאוד. אחת הדרכים שיכולה לסייע לנו לשמור על מוניטין מקצועי ואתי גבוה היא לוודא שסביבת העבודה שלנו נקייה, מטופחת ומותאמת למטופלים ולסוג הטיפול שלנו. ככל שהקליניקה שלנו תהיה מטופחת יותר כך למטופלים שלנו יהיה נעים יותר לבוא לקבל מאתנו טיפול ונוכל להעניק להם תנאים טובים יותר בטיפול עצמו. עוד חשוב לשים לב שכמטפלים אנחנו קשובים לצרכים של כל מטופל ומטופל ושיש לנו יכולת להכיל אותו ואת הקושי האישי והייחודי שלו.

פופולריים:

איך ניתן ליצור מאגר לקוחות קבוע לקליניקה הטיפולית שלנו?

דבר נוסף שחשוב מאוד להקפיד עליו כאשר אנחנו עובדים כמטפלים מתחילים הוא יצירת מאגר לקוחות קבוע לקליניקה הטיפולית שלנו. ככל שיהיה לנו לקוחות או מטופלים קבועים יותר כך הקריירה שלנו תהיה מצליחה יותר. הדרך הטובה ביותר לבנות קהל מטופלים קבוע היא דרך פה ואוזן. כאשר מטופלים שלנו ימליצו על השירותים שלנו לקרובי משפחה שלהם או חברים שלהם אז נדע שאנחנו עלינו על דרך המלך ושאיכות הטיפול שלנו טובה. יצירת שם מקצועי היא חלק חשוב מאוד מתהליך בניית הקריירה של כל מטפל. חשוב מאוד להקפיד להיות צנועים כמטפלים – גם בכל מה שנוגע לגבייה של תעריפים לשעה. לאחר שנהיה מטפלים בעלי שם נוכל להעלות את התעריף השעתי שלנו.