דיקור סיני לדיכאון וחרדה – מדריך למתחילים

איך הדיקור הסיני מטפל בחרדה ודיכאון?

תופעות של דיכאון וחרדה הפכו בשנים האחרונות נפוצות מאוד. אם אתם סובלים באופן אישי מדיכאון או חרדה אתם בוודאי מודעים לפגיעה של הבעיה באיכות החיים וביכולת לנהל חיי שגרה. הרפואה הסינית מביאה בשורה טובה למבוגרים וצעירים שמתמודדים עם דיכאון וחרדה עם טיפול טבעי אפקטיבי ונטול תופעות לוואי. בניגוד לתרופות קונבנציונליות שנועדו לטפל בדיכאון וחרדה, טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה אינם כרוכים בתופעות לוואי.

למי דיקור סיני לדיכאון וחרדה יכול לעזור?

טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה מתבצעים מזה אלפי שנים בכל רחבי העולם. הם אפקטיביים ומומלצים במקרים של חרדה מתמשכת שמלווה אתכם במשך שנים, מקרים של חרדה שהופיעה זה עתה, דיכאונות ממושכים חוזרים ומצבים של דיכאון ראשון. דיקור סיני לדיכאון וחרדה חיוני גם למצבים של דיכאון אחרי לידה. אם אתם מחפשים שיטת טיפול טבעית שמביאה תוצאות מהירות ומצליחה לשפר את התחושה הכללית שלכם כבר לאחר כ-2 טיפולים – כדאי לכם לנסות טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה.

חשוב לפנות לקבלת טיפול מיד בשלב בו הדיכאון או החרדה פוגעים באיכות החיים, משבשים את השגרה ומונעים מכם לבצע פעולות בהן אתם מעוניינים. אין כל סיבה להמשיך לסבול מדיכאון או חרדה כאשר ישנו פתרון זמין, יעיל ונטול תופעות לוואי.

פופולריים:

איך הדיקור הסיני מטפל בחרדה ודיכאון?

מחקרים הוכיחו באופן חד משמעי השפעה של דיקור סיני על מערכת העצבים ועל הפרשת חומרים משככי כאב ומשפרי מצב רוח בגוף. פרט לכך דיקור סיני לדיכאון וחרדה מצליח גם לשפר את זרימת האנרגיה בגוף ולהסיר חסימות. מצבים של קושי נפשי נובעים במקרים רבים מחסימות בזרימת האנרגיה (ישנו קשר ישיר בין הגוף לבין הנפש).

איך מתחילים את הטיפול?

קיימים מקרים רבים בהם האדם עצמו שסובל מדיכאון או חרדה אינו מסוגל לפנות בעצמו לקבלת עזרה. הוא שקוע במרה שחורה או שרוי במצב של חרדה עד כי אינו מצליח לייזום את הפנייה לקבלת טיפול. בני משפחה וחברים יוכלו לפנות לתיאום פגישת טיפול בקליניקה ואף להתלוות אליו אל הפגישה. ניתן לשלב טיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה יחד עם טיפולים פסיכולוגיים וטיפולים נוספים שניתנים נגד דיכאון וחרדה. חשוב לעדכן את המטפל בטיפולים נוספים שניתנים על מנת להפיק מקסימום תועלת מכל טיפול.

מתי ארגיש טוב יותר?

רוב המטופלים מדווחים על שיפור בתחושה כבר לאחר הטיפול הראשון או הטיפול השני. דיקור סיני ידוע כבעל יכולת לעודד הפרשה של סרוטונין במוח על מנת לשפר את מצב הרוח.