אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
ד''ר גידי רובינשטיין
פסיכותרפיה.

זאב דניאלי
מחשבים וניהול.

ד''ר בלומנקרנץ חיה
פסיכיאטריה, מורשית לעיסוק בהיפנוזה.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) בריאות הנפש > טיפולי דיקור סיני לחרדה ודיכאון

דיקור סיני לחרדה ודיכאון - אופציה של טיפול טבעי


18.1.19
איך דיקור סיני לחרדה ודיכאון יכול לעזור לכם?

הרפואה המודרנית מטפלת היום במקרים רבים של חרדה ודיכאון. אם אתם או אדם קרוב אליכם סובלים חרדות דעו שיש מה לעשות. קיימות היום כמה וכמה שיטות טיפול כאשר במקרים רבים יהיה עליכם להתנסות בכמה טכניקות טיפול עד שתגלו את שיטת הטיפול האפקטיבית ביותר בעבורכם. אופציה של טיפול טבעי מומלצת בשל היותה נטולת תופעות לוואי. אופציה שניה היא שימוש בכימיקלים. טיפולי דיקור סיני לחרדה ודיכאון הינה אופציה של טיפול טבעי אפקטיבי גם במקרה של שילוב של דיקור סיני עם טיפול תרופתי. אם טרם התנסיתם בטיפולי דיקור סיני בעבור מקרה של חרדה או דיכאון – הגיע הזמן שתעשו זאת ותתכוננו להיות מופתעים.

איך דיקור סיני לחרדה ודיכאון יכול לעזור לכם?

טיפולי דיקור סיני מעודדים הפרשה של חומרים משפרי מצב רוח ומרגיעים בגוף האדם. אלו שכבר עברו טיפולי דיקור סיני מכירים היטב את התחושה הטובה שמופיעה לאחר הטיפול. הדיקור מצליח גם לשפר את זרימת האנרגיה בגוף ואת תפקוד המערכות. מחקרים הוכיחו יעילות של דיקור סיני לטיפול בכאבים, קשיים נפשיים ומחלות כרוניות. כיום כאשר טיפולי הדיקור הפכו נורמטיביים ואף מומלצים פעמים רבות על ידי רופאי קופת חולים בעצמם – אין כל סיבה שלא תתנסו בטיפול בעצמכם.

דיקור סיני ידוע כבעל השפעה חיובית על תסמיני חרדה ודיכאון. טיפולי דיקור סיני לחרדה ודיכאון מצליחים לתת מענה לקושי הרגשי ולהעניק למטופל את האנרגיה הדרושה לבצע שינויים משמעותיים בחייו. את טיפולי הדיקור ניתן לשלב יחד עם טכניקות טיפול נוספות ברפואה הסינית, טיפול תרופתי, טיפול פסיכיאטרי או פסיכולוגי ועוד.

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפולים מתקיימים בקליניקה מסודרת, מאובזרת ונעימה בעוד המטופל יושב או שוכב על מיטה. המחטים שמשמשות לדיקור הן מחטים זעירות, דקות מאוד, סטריליות וחד פעמיות. עם סיום השימוש המחטים יושלכו אל פח מתאים. את משך הטיפול ומספר הטיפולים הדרושים קובע המטפל בהתאם לחומרת התסמינים והרקע הרפואי/האישי של המטופל.

יתרונות של דיקור סיני לדיכאון וחרדה

כטיפול טבעי הדיקור הסיני אינו מביא עמו תופעות לוואי שליליות. כמו כן, הטיפול אינו דורש שימוש בחומרים כימיים. תופעות הלוואי החמורות שמתלוות אל הטיפול התרופתי בדיכאון גורמות למטופלים רבים לזנוח אותו עוד בטרם נפתרה הבעיה. דיקור סיני מטפל בדיכאון ללא פגיעה בחשק המיני, ללא עלייה במשקל, ללא פגיעה בכבד ומבלי לגרום לבעיות שינה או בעיות עיכול. יתרון נוסף של דיקור סיני הוא ההשפעה המהירה. ברוב המקרים מדווחים המטופלים על שיפור בתחושה הכללית כבר לאחר הטיפול הראשון. הדיקור מצליח לטפל גם בתסמינים של הדיכאון או החרדה וגם בגורמים לבעיה.
על כל פנים לא מומלץ להפסיק את הטיפול התרופתי ללא התייצבת עם הרופא המטפל. חשוב להדגיש שניתן לשלב בהצלחה רבה את הטיפולים התרופתיים עם דיקור סיני.


תגיות: דיקור סיני לחרדה ודיכאון
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה