אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
אבישלום שרון
גינקולוגיה ומיילדות.

דר' משה רויבורט
גינקולוגיה ופריון.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) בריאות האישה >

להרגיש נפלא עם עצמך לאחר ניתוח הגדלת חזה


10.5.17
הגדלת חזה מותאמת אישית

הניואנסים והשוני בין בני אדם הם מה שהופכים את העולם שלנו למעניין כל כך, אך לא תמיד קל לנו לקבל את מה ששונה בנו. פעמים רבות, יש בגופנו דברים שונים שמפריעים לנו ולא ניתנים לתיקון על ידי ירידה במשקל, איפור או שינוי המלתחה. כשהבעיות הללו פוגעות בביטחון העצמי שלנו, עלולות להיות להן השפעות שליליות על חיינו, והן אפילו יכולות להפריע ביחסים שלנו עם אנשים.

למרבה השמחה, כיום עולם הכירורגיה הפלסטית מתקדם מאין כמוהן, וכל אדם יכול לבחור הליכים שיטיבו עם מראה גופו, וחשוב יותר – עם בטחונו העצמי. אחד מהניתוחים האסתטיים הנפוצים ביותר הוא הגדלת לזה שמאפשרת לשנות את גודל ומראה החזה בצורה נפלאה וטבעית לחלוטין.

מי יכולה לעבור הגדלת חזה?

ניתן לבצע הגדלת חזה החל מגילאי העשרה המאוחרים ועד לגילאים בוגרים ואחרי גיל המעבר. הניתוח הזה מאפשר לבצע לא רק הגדלה של החזה, אלא עיצוב מחדש שלו באופן שמתאים למבנה גופה של האישה שבחרה בו. ניתן לבחור במספר שיטות של ניתוח להגדלת חזה, החל מחתך דרך בית השחי ועד חתך בפטמה – תלוי בגילה, עורה וכמובן רצונה של המנותחת.

מלבד הגדלת חזה לשם הגדלתו, ניתוחים מסוג זה נועשו גם לתקן נזקי לידה והנקה שגורמים לא אחת להתרופפות של החזה ולמראה ''נפול'' שלו. נשים רבות כיום בוחרות בניתוח להגדלת חזה כדי להשוות לעצמן מראה צעיר ומתוח, כמו לפני ההריון והלידה, מה שעושה פלאים לביטחון העצמי והיכולת ללבוש בגדים מחמיאים שלא התאפשר ללבוש אותם זמן מה.

הגדלת חזה מותאמת אישית – אצל המומחים בלבד

ניתוח להגדלת חזה הוא הניתוח האסתטי המבוקש יותר כיום, והביקוש שלו רק הולך וגובר עם השנים, ובגלל זה ישנם רופאים שאינם מוסמכים לעשות אותו, אך מבצעים אותו בכל מקרה. זה גורם לכך שיש אינספור מקרים של נשים שהתפתו לתו מחיר נמוך של הניתוח, רק כדי לשלם עליו ביוקר מאוחר יותר.

ניתוח הגדלת חזה שלא מתבצע על ידי רופא מומחה גורם למראה חזה מעוות, צלקות שאינן מגלידות כמו שצריך, ואפילו זיהומים ונמקים בעור. כדי למנוע את המקרים המזעזעים הללו, חשוב לפנות למנתחים מומחים לאסתטיקה בלבד, כמו ד''ר נמרוד פרידמן, שיתאים את הניתוח למידותיכן ויאפשר לכן להיות מרוצות מהתוצאה בצורה בלתי רגילה.

אצל ד''ר פרידמן אנו מתייחסים לכל אישה ולכל שוני שלה בצורה מקצועית, ומתאימים לה את החזה המתאים לה ביותר. המטרה שלנו היא לא הגדול ביותר, אלא הטוב ביותר, ואנו שואפים לכך בכל ניתוח וניתוח.

עם ניסיון של עשרות שנים בתחום האסתטיקה, תוכלי להגיע לד''ר פרידמן עם חיוך רגוע על פנייך, ולצאת ממשרדנו עם חיוך גדול אף יותר. אצלנו כל אחת היא שונה ומיוחדת, ואנו נשמור על הייחוד הזה, עם תוספת קטנה.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה