אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) פלסטיקה ואסתטיקה >

ניתוחים לעיצוב הגוף – סוגים שונים


9.8.20
ניתוחים לעיצוב הגוף

הקהל המיועד לניתוחים אלה, הם בעיקר נשים, וממש מעט גברים. המחיר לניתוחים אלה משתנה תמיד, ועשוי לעלות 20,000 ₪, 100,000 ₪ ואף יותר. כל זאת, תלוי בסוג הניתוח, מורכבותו, חומרי שימוש הכרחיים בעת הניתוח, ותנאים נוספים. זה רק מחיר משוער שיכול להשתנות מעת לעת, הכל תלוי במנתח. אז אילו סוגי ניתוחים קיימים לעיצוב הגוף? בואו נעבור אליהם בקצרה.

עיצוב הגוף למעשה היא פעולת ניתוח שמאפשרת לנו לעשות שינויים קלים ולהרגיש טוב יותר עם עצמינו. מדובר בשינוי קל, אבל עדיין שינוי של הצורה האנושית שהתקבלה בילדותינו. אל תדאגו, ישנם ניתוחים שמשנים במעט את צורת הגוף, וישנם כאלה שיותר. הכל משתנה, ותלוי במורכבות הניתוח והמלאכה בפועל.

ניתוח מתיחת בטן

גם אם את מתאמנת באופן קבוע, ומשתדלת לעקוב אחרי התזונה האישית שלך, לעיתים זה לא מספיק. לפני בחירת הצעדים של ניתוח, רוב הנשים מתכננות להיכנס לתוכניות הרזייה ופעילויות בריאות לנפש ולגוף, אבל לעיתים זה כבר לא עוזר \ עובד. במטרה לקצר הליכים, ניתן ללכת לעשיית ניתוח לשם מתיחת הבטן. מדובר בניתוח לא מסובך וללא הרבה סיכונים, מטרת הניתוח היא הסרת שומן בצורה נכונה, ומתיחה של שרירי הבטן הפנימיים. מדובר בניתוח כירורגי, שנעשה באזורי הבטן והמותניים.

ניתוח עודפי עור

ניתוח עודפי העור היא פעולה אשר מסירה עודפי עור מיותרים, ללא פגיעה בגוף האנושי יותר מידי. למעשה, הסרת עודפי עור נעשים באמצעות כישורי המנתח הכירורגי, וחייבים להיעשות במיומנות ועדינות רבה. ישנם כמה סיבות שבהם נוצרים עודפי עור, הינה חלק מהם: בתהליכי היריון מרובים, לאחר דיאטה, ואפילו לאחר ירידה מאומצת במשקל. למעשה, ישנם סיכונים אפשריים, אחד מהם הוא – נמק בעור, במיוחד למעשנים והמעשנות מביננו.

התוצאות יתקבלו עם גמר הניתוח, ולרוב הם אינם סופיים לחלוטין, לרוב תרגישו בשינוי הניכר כבר מסיום הניתוח. כמו כן, ישנם מצבים שבהם התוצאות יכולות להופיע גם לאחר ימים ספורים, או שעות. זה באמת משתנה בהתאם לגוף האדם וצמיחתו. כל אדם הוא שונה, בדיוק כמו תעודות זהות.

ניתוח שאיבת שומן

בשנים האחרונות, ישנה עלייה ממשית לניתוחי שאיבת השומן. אנו נתקלים במושג ניתוחי זה בשלל צורות, כמו: באפיקי התקשורת, בטלוויזיה, וגם באינטרנט. המודעות לכך גוברת משנה משנה, ויותר ויותר נשים וגברים מעוניינים בניתוח שאיבת השומן הידוע. ניתוח זה, מקנה לאדם להיראות טוב יותר, ומאפשר גם לעצב את הגוף בצורה צעירה וטובה הרבה יותר. הניתוח הנ"ל, מעניק לנשים ולגברים להרזות ולהיות חטובים בדרך מהירה ללא כל ספק, ואיתו, יש מעט סיכונים. בהחלט מדובר בסיכונים אפשריים, ובחלק מהמקרים נתקלנו גם בנשים וגברים שלא נחשפו לסיכונים כלל. למה? הכל תלוי בהתנהלות היומיומית שלהם, ובאורך חייהם. מה הם למעשה אוכלים? האם הם מעשנים? כיצד הם מזיקים לגוף, ועוד, ועוד. בכל ניתוח – קל או קשה, ישנם סיכונים אפשריים.

לסיכום

במאמר זה, פירטנו בקצרה על שלושה ניתוחים פופולאריים לעיצוב וחיטוב הגוף. חלקם מסובכים יותר, וחלק פשוטים יותר. בנוסף, ישנם עוד עשרות ניתוחים שונים שאליהם לא נוכל לפרט בדף זה. תוכלו לבקר באתר שלנו ולצפות בסוגי הניתוחים שאנו מציעים. לשרותכם תמיד ד"ר טלי פרידמן.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה