אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) ביטוח בריאות >

ביטוח בריאות חו''ל


05.12.18
ביטוח בריאות חו"ל

כל תושב ישראלי זוכה לסל שירותי בריאות מתוקף החוק בארץ, עם זאת זהו ביטוח בריאות יחסית בסיסי שאינו כולל שירותי רפואה מתקדמים חשובים ומצילי חיים, לרבות השתלות איברים בחו"ל. את שירותי הרפואה בארץ מספקים בתי החולים וקופות החולים, אך רוב הציבור אינו מסתמך על הביטוח הבסיסי, לכן רבים רוכשים ביטוח בריאות פרטי, מעבר לביטוח המשלים דרך קופת החולים אליה שייכים.

חברות הביטוח בישראל מציעות ביטוח בריאות פרטי המספק קשת רחבה של שירותי רפואה וטיפולים מתקדמים, שאינם נכללים בביטוחים המשלימים של קופות החולים, ובטח שלא בסל שירותי הבריאות הקבוע בחוק בריאות ממלכתי. הביטוח הפרטי מספק שקט נפשי וכלכלי, כיוון שההוצאות על השתלות בארץ או בחו"ל, כמו גם העלות של טיפולים וניתוחים מיוחדים בארץ ובחו"ל, עלולות להיות גבוהות במיוחד ולהסתכם במאות אלפי שקלים. לכן, חשוב לרכוש ביטוח בריאות הכולל גם השתלות איברים ומח עצם בחו"ל, טיפולים וניתוחים מיוחדים בחו"ל, הוצאות אשפוז במהלך השהות בחו"ל לצורך קבלת טיפול, וכן הוצאות שהייה של המבוטח ולמלווה.

איך לרכוש ביטוח בריאות הכולל השתלות וטיפולים בחו"ל

רכישת ביטוח בריאות פרטי אינו דבר של מה בכך, יש להתייחס לגורמים רבים, לרבות מצבו הרפואי של המבוטח, גבולות כיסוי, עלות הפוליסה, כיסוי הוצאות נלוות, תקופת אכשרה ועוד. לכן, מומלץ לפנות לסוכנות ביטוח מקצועית ומובילה המתמחה בתחום זה, יש להתאים את הביטוח למאפייני המבוטח ולצרכיו הייחודיים, להוסיף כיסויים והרחבות בהתאם לצורך, וכמובן צוות סוכנות הביטוח משווה הצעות מכל חברות הביטוח כדי להוזיל עלויות ולהתאים למבוטח את הכיסוי המקיף והמתאים ביותר עבורו.

חשוב לציין כי ביטוח בריאות חו"ל מורכב ממספר ביטוחים, ולרוב הפוליסה כוללת את הכיסויים הבאים:
 
● השתלות איברים מבעלי חיים, בכפוף לגבולות הכיסוי המצוינות בפוליסה.

● השתלת שחלות.

● השתלת מח עצם,

● השתלת תאי גזע.

● כיסוי ניתוחים וטיפולים מיוחדים בחו"ל, בכפוף לגבולות הכיסוי שנקבעו מראש.

● קצבה חודשית בתקופת ההשתלה בחו"ל ולאחריה.

● כיסוי הוצאות שהייה בחו"ל למבוטח ולאדם המלווה אותו.

● כיסו הוצאות אשפוז במוסד רפואי מוכר בחו"ל.

מעטפת ביטוחית רחבה, מקיפה ומותאמת אישית

ביטוח בריאות לחו"ל מיועד לתושבי המדינה בכל גיל, זה ביטוח חשוב ומציל חיים, הוא מעניק כיסוי מקיף לקשת רחבה של בעיות וטיפולים רפואיים בחו"ל, לרבות השתלות איברים. הפוליסה מעניקה מעטפת ביטוחית רחבה ומקיפה, כאשר הביטוח מותאם למאפייני המבוטח ומצבו הרפואי הנוכחי.

חשוב להדגיש כי הביטוח נחוץ לתושבי ישראל גם בגלל חשיבותו הכלכלית, כיוון שהעלות של טיפולים מתקדמים וטיפולי השתלות איברים, גבוהה במיוחד. ללא פוליסה מקיפה אנו עלולים לשלם עשרות עד מאות אלפי דולרים עבור האשפוז והטיפול הנדרש. רכישת הביטוח מבטיחה לנו הגנה מיטבית, כיסוי רחב ומותאם אישית ופתרון מצוין לכל מי שדואג לבריאותו, ובעיקר שקט נפשי והגנה כלכלית חשובה.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה