אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) פלסטיקה ואסתטיקה >

טיפול בשקיות שחורות מתחת לעיניים


23.8.18
איך מעלימים שקיות שחורות

שקיות שחורות מתחת לעיניים הן תופעה שכיחה, ממנה סובלים רבים (גם גברים וגם נשים) במהלך החיים. השקיות השחורות נובעות ממספר גורמים וביניהם: עייפות מצטברת, מתח נפשי, חוסר שינה, צריכת אלכוהול ולעיתים אף השקיות השחורות תחת העיניים הן עניין גנטי לכל דבר ועניין.

השקיות השחורות תחת העיניים אינן מהוות נזק בריאותי, אך הן בהחלט גורמות באופן משמעותי למראה אסתטי שגורם לאי נוחות ואי נעימות סביבתית. ישנן נשים רבות אשר מעלימות קוסמטי את השקיות השחורות על ידי איפור מקצועי כגון: קונסילר, מייק-אפ וכיוצא בזאת, אך איפור כמו שרק איפור יודע לכסות, הוא גם יורד במהלך היום וחושף את השקיות לעיני כל ועל כן רצוי לטפל בשקיות השחורות באופן מעמיק ולא להסתירם באופן רגעי.

כך מעלימים שקיות שחורות

על מנת לטשטש את השקיות השחורות מתחת לעיניים, ניתן להיעזר באחת מהאפשרויות הבאות: טיפול קוסמטי, איפור, תרופות סבתא שהנפוצה ביניהן הן שקיות התה, שינה מסודרת ונינוחה, שתייה מרובה, הימנעות מקופאין, משתיה חריפה (אלכוהולית) וניקוטין. כל עוד תבצעו את כל הפעולות הללו יחד לבטח תצליחו להיפרד לשלום ולא להתראות מהשקיות השחורות, אך גם שימוש בחלק מהשיטות יאפשר לכם להימנע מהשקיות ולהחזיר לעור הפנים את המראה הצעיר והרענן שלו.

כך מטפלים בשקיות השחורות תחת העיניים

אם אתם סובלים מהתופעה המוכרת שנקראת שקיות מתחת לעיניים, אתם בהחלט יכולים להסתיר אותן באמצעות איפור, אך לחילופין אתם יכולים לערוך טיפול קוסמטי מקיף ולהיפרד לשלום ולא להתראות מהשקיות המעיקות שפוגמות במראה שלכם. הטיפולים הקוסמטיים הם רבים ומגוונים ומשתנים מאדם לאדם וכוללים בין היתר את הטיפול ה-הידרה דרמי, טיפול פילינג, טיפול מזותרפיה ועוד.

על מנת להתאים את הטיפול הנכון לכל אחד ואחת מכם, יש צורך במפגש מקדים עם קוסמטיקאית מנוסה ומובילה בתחומה אשר במהלכו תאבחן הקוסמטיקאית את סוג העור, את מצב וחומרת הבעיה ורק אז תתאים את הטיפול המקצועי ביותר.

כיצד בוחרים קוסמטיקאית להעלמת שקיות

כדי לבחור את הקוסמטיקאית הטובה ביותר לטיפול בבעיה, יש לקחת בחשבון את הנקודות הבאות ולפעול על פיהן. דבר ראשון והחשוב ביותר הוא המלצות אודות הקוסמטיקאית שאת שרותיה אתם שוקלים לשכור. שימו לב כי המלצות יאפשרו לכם להיות סמוכים ובטוחים כי היא מעניקה טיפולים איכותיים המסייעים לפתרון בעיות כאלו ואחרות. לאחר שקבלתם המלצה אודות הקוסמטיקאית המועדפת עליכם, קבעו אתה שיחה טלפונית, בה היא תפרט לכם אודות הטיפולים אותם היא מעניקה. במעמד השיחה (או לפניה), אתם יכולים לשוטט באתר הבית שלה ולהכיר את מגוון הטיפולים ולשאול את השאלות המתבקשות במעמד השיחה. אם הצליחה הקוסמטיקאית המדוברת להרשים אתכם בשיחה הטלפונית, הרי שיהיה זה נכון לקבוע יום ושעה לאבחון ולעיתים באותו המעמד לטיפול המיוחל שישפר את מראה השקיות השחורות מהן אתם סובלים תחת העיניים.
 
 
התמונה באדיבות  אילנית כהן

 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה