אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) פה ולסת >

כל מה שלא ידעת על שיקום הפה


20.8.18
האם בפעם האחרונה שצחצחת שיניים, הסטת את הראש מהמראה?

רוצה לחייך אבל מוצא את עצמך חושב פעמיים?

הפה כואב ולא מאפשר לך להתנהל?

לא מעט אנשים מתמודדים עם בעיות בחלל הפה או בשיניים, חלקם מאוד נבוכים ומאבדים את הביטחון להתנהל בחברה, ביניהם כאלו שמעדיפים לשמור את הבעיות לעצמם. העניין הוא ששיקום הפה, מלבד היותו נחוץ, הוא טיפול אפשרי. כך שאתם יכולים לנשום לרווחה.

חשוב להבין רגע אחד, לפני שמתחילים…

בשנים האחרונות נהגו רופאי השיניים להציע למטופל מעין 'שיקום זמני', שהוא בעצם - שיניים תותבות המחליפות את השיניים החסרות, ומאפשרות לעיסה ועיכול של מזון. בנוסף, ניתן להכניס ולהוציא אותן מהפה בכל זמן שירצה המטופל.

אט אט ביחד עם הקדמה הטכנולוגית, חל שיפור משמעותי ברמת הטיפול בשיניים, וכן ברמת המניעה של מחלות דנטליות. אם בעבר בעיות בחלל הפה וחסרון של שיניים היו שייכים במחשבה שלנו לעת זקנה, כיום ניתן להקדים 'תרופה למכה' תרתי משמע ולבצע שיקום כראוי בשלבים מוקדמים יותר.

בהתאם לכך, ישנו מענה חדש כחלופה לשיניים התותבות - שיקום קבוע של הפה, משמעותו, שתלים דנטליים.שיטה זו, ביחד עם שיטות חדשניות נוספות הביאו לפתרון יעיל ואסתטי שבד"כ קורה תוך מספר שעות בודדות, כאשר בסופן למטופל יש שיניים חדשות ובריאות.

שיקום פה מורכב מתמקד בשחזור שיניים, תפקוד השיניים והפה, החזרת המראה האסתטי יחד עם החיוך הנאה, שחשוב לא פחות. המודעות ליופי ולאסתטיקה תופסת כיום מקום נכבד בחיינו, אנו נמצאים במרדף תמידי אחר הטיפולים שיגרמו לנו להראות טוב יותר, צעירים יותר, דוגמת טיפולי יופי אסתטיים, ניתוחים, הורדה במשקל ועוד.הנתון כי המראה החיצוני נחשב כגורם להצלחה חברתית ומקצועית נעוץ במספר מחקרים, אלו,אף הביאו למסקנה כי לעולם לא תהיה שלמות בפנים ללא חיוך יפה וחינני. פנים יפות וחיוך יפה הם כרטיס הביקור שלנו במפגש עם הסובבים אותנו.כך ש...אתם במקום הנכון :)

במסגרת טיפול שיקום פה:

● נשלים שיניים חסרות באמצעות שתלים וכתרים.

● נשפר את המראה שלהם יחד עם כתרי זרקוניה, ציפויי חרסינה והלבנת שיניים.

● נטפל בשחיקת שיניים, הפרעה הקשורה במערכת הלעיסה. תופעה בלתי רצונית בה השיניים משתי הקשתות נשחקות זו מול זו.

● נטפל בבעיות סגר והפרעות תפקודיות במפרקי הלסתות.

כל זאת ועוד שירותים שאינם צוינו בחלק זה, ניתנים במרפאת מומחים 'מרכז לרון' ברעננה, על ידי צוות מומחים בעלי ניסיון רב שנים בתחום שיקום הפה.

חשוב לציין כי טיפולי שיקום פה אלו דורשים מומחיות ברמה גבוהה במיוחד, וכוללים אבחון יסודי ומקיף, בניית תוכנית טיפולים מדויקת המותאמת בצורה מלאה למטופל,תוך מתן יחס לגורמים שהביאו לבעיות, התייעצות עם קשת רחבה של אנשי מקצוע נוספים בתחום השיניים, וכמובן ליווי צמוד לאורך הטיפול, וגם לאחריו.

על כל הכתרים, הגשרים והשתלים המבוצעים במרפאה, ניתנת תעודת אחריות.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה