אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) פלסטיקה ואסתטיקה >

מיצוק העור באמצעות גלי רדיו - איך זה עובד?


12.6.18
הצערת עור הפנים הרחק משולחן הניתוחים

אנחנו לא נחשוב על זה בגיל 16, גם לא בגיל 22, אפילו לא בגיל 30, אבל איפשהו מגיל 35 נשים לב לשינויים קטנים בתוי הפנים שלנו שילכו ויבלטו אם לא נטפל בהם מוקדם. הרי אף אחת לא מתעוררת בוקר אחד ומגלה שהיא מקומטת כמו סבתא רבא שלה – זה מתחיל בקמט בצידי העיניים. קמטוט קטנטן בצד השפתיים, קמט דאגה ממש ליד הגבות ועייפות שניכרת בצוואר והירכיים.

במהלך הגיל שרירי הפנים הולכים ונחלשים, העור הופך רפוי, סימני הזמן משאירים חותמם על כל אזור בגופנו. יש כאלה שימהרו לפגוש את סכין המנתחים, ויש כאלה שלא יפחדו לנסות דברים חדשים, ויבחרו בטכנולוגיות שונות למיצוק העור.

מיצוק העור והעלמת קמטים מבלי להשתמש בסכין

כחלק מתהליך ההתבגרות שלנו אנו חווים שינויים דרמטיים בחיינו – הגב לא כמו שהיה פעם, אנחנו מתעייפים הרבה יותר, והמראה שלנו עובר שינוי איטי אך מאוד משמעותי.

כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי בגופנו ייצור סיבי הקולגן הולך ופוחת. בוודאי שמעתן לא פעם את המושג 'קולגן' – מדובר בחלבון סיבי בגוף ותפקידו משמעותי מאוד לתפקוד הגוף שלנו כמו למשל, לחיבור בין רקמות חיוניות שונות, גידים וסחוסים ואף מהווה כ-75% ממשקל העור. בשל תפקודו ההכרחי במשקל העור הוא למעשה זה שמעניק נפח ועוזר למיצוק העור שלנו.

מהיום בו נולדנו הגוף מייצר קולגן באופן טבעי לחלוטין, אבל ככל שאנו מתבגרים כך פוחת תהליך הייצור של הקולגן באופן משמעותי והתוצאה היא לא רק כאבים במפרקים השונים, אלא גם השפעות אסתטיות בולטות לעין כגון קמטים, ותחושת ריפיון בפנים. מעבר לזה ייצור מופחת של תאי אלסטין וקולגן גורמים להופעת קמטים, קמטי הבעה, קמטוטים ולחריצים בעור.

הצערת עור הפנים הרחק משולחן הניתוחים

מיצוק העור בגלי רדיו היא טכנולוגיה בטוחה ולא פולשנית להצערת מראה הפנים ללא ניתוח. במהלך הטיפול ממצקים את העור פשוטו כמשמעו – מסייעים לשינוי הטקסטורה שלו והחזרתה למצבה הטבעי, ומעניקים לעור הפנים והגוף את המרקם לו הוא זקוק על מנת להיראות צעיר וזוהר מאי פעם.

הטיפול מיועד למגוון אזורים החל מהפנים ועד לצוואר. מעבר לזה יש אפשרות להשתמש בטכנולוגיה על מנת לראות תוצאות מהפכניות בכל מקום בו יש הצטברויות של שומן או עור עודף בגוף: כמו בטן, ירכיים, בין הרגליים, סנטר כפול, יד עליונה, ועוד. השימוש בטכנולוגיה מתאים לנשים בריאות, החל מגיל 30 ומעלה.

חשוב לציין כי הטיפול בגלי הרדיו אפשרי גם עבור נשים בעלות גוון עור כהה, זאת משום שגלי הרדיו מתפזרים בעור בצורה אחידה, ואינם נספגים במלנין או בהמוגלובין.

התפיסה החדשה בעולם האסתטיקה בכלל ועבור מיצוק העור בפרט היא שאין צורך בשימוש בסכין מנתחים בכדי להשפיע על העור. ובעזרת גלי רדיו אפשר בגלות לחזור כמה שנים אחורה ולגרום לשיפור משמעותי במראה. מתיחת פנים חיצונית שמשפיעה על העור לאורך זמן ומחזירה לו את החיוניות שלו.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה