אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) לב וכלי דם > בריכת שתן

דליפת שתן - איך ניתן לעזור באמצעות רפואה סינית


רפאל רוזנסקי / 6.1.13
לפי הרפואה הסינית, הכליות שולטות על כל מערכת השתן והרבייה. החלשות אנרגיית הכליות יכולה לגרום לתופעת דליפת השתן. אם נצליח לחזק את הכליות גם נוכל לשלוט על שלפוחית השתן ולחזק את השריר הטבעתי שהתרופף. פשוט, אלגנטי ובר ביצוע
 
דליפת שתן או בריכת שתן - Incontinence, הינה בעיה שכיחה בקרב האוכלוסייה הבוגרת. אנו מדברים על קושי להתאפק ודחף בלתי נשלט על מתן שתן אך גם על מקרים של בריחה חלקית או טפטוף ברגעים של שיעול, צחוק וקפיצות. במאמר זה אנו לא נדבר על תופעה שנקראת הרטבת לילה ששכיחה בקרב הילדים ונקראת enuresis.

לפי הרפואה הקונבנציונלית הסיבות הן החלשות הסוגר - השריר הטבעתי השולט על הפתיחה והסגירה של השופכה. מה גורם להתרופפות של השריר לא בדיוק ברור לרפואה הקונבנציונלית.

איך רפואה סינית רואה את תופעת בריחת השתן ומה היא יכולה להציע לשיפור המצב?
ברפואה הסינית אין מקרה ולכל פתולוגיה יש סיבה. לכן לרוב התופעות המתרחשות לנו ניתן למצוא הסבר הגיוני ומבוסס. לפי הרפואה הסינית, הכליות שולטות על כל מערכת השתן והרבייה. החלשות אנרגיית הכליות יכולה לגרום לתופעת דליפת השתן. אם נצליח לחזק את הכליות גם נוכל לשלוט על שלפוחית השתן ולחזק את השריר הטבעתי שהתרופף. פשוט, אלגנטי ובר ביצוע.

מהם הכלים לטיפול בבריחת שתן הנמצאים באמתחתה של הרפואה הסינית?

1. דיקור סיני המסורתי - דיקור סיני לבריחת שתן מסוגל לחזק את הכליות וגם "להרגיע את הנפש" כלומר להוריד את רמת החשש, המתח והפחד מהתופעה.

2. צמחי מרפא סיניים מסוגלים לחזק את כל המערכות בגוף לרבות מערכת השתן והרבייה בצורה מוחשית וברורה כבר אחרי זמן קצר של נטילת הצמחים.

3. מוקסה – הינה סיגר סיני (לא לעישון!) עשוי מלענה יבשה. אנו מחממים את אזור הכליות ושלפוחית השתן עם המוקסה והחום המיוחד שלה חודר ומביא אנרגיה נחוצה לגוף והפלא ופלא האדם מתחיל לשלוט בסוגר, חוזרת לו היכולת לצחוק ולהתעטש ללא חשש וגם פוחתת כמות הריצות לשירותים במשך היום ובלילה. במילים אחרות איכות החיים משתפרת. פעילות דומה ניתן לקבל מ"מנורה סינית" טיפולית שמחממת את הגוף דרך פלטת המינרלים. גם מנורה זו נמצאת בשימוש לטובת המטופלים במרפאת רפאל.
דיקור סיני, צמחי מרפא, מוקסה ו"מנורה סינית" - אלה הם הכלים שהרפואה הסינית נלחמת בהם בתופעת בריחת השתן. כמובן, תמיד יש אפשרות לצרף לטיפול צמחי מרפא מערביים ותוספי מזון נטורופתיים. וזה מה שנעשה בפועל במרפאה.

קיימת הסתברות טובה להצלחה בטיפול לאנשים צעירים, לנשים אחרי לידה, ולאנשים שלא עברו טיפולים כירורגיים.
למי קשה יותר לעזור? ראשית, לאנשים שעברו ניתוחים. אחרי התערבות כירורגית הרפואה הסינית תתקשה לעזור. שנית, לאנשים מבוגרים מאוד ולאלה שאינם שולטים כלל על הסוגר.

רפואה סינית היא הטיפול המומלץ במיוחד לתופעה זו. פנו עכשיו לרפאל רוזנסקי לקבלת יעוץ וטיפול

רפאל רוזנסקי(M.Sc., Dip.Ac.)- מומחה לרפואה סיניתומנהל מרפאת רפאל ל רפואה משלימה. סניפים בתל אביב וראשל"צ. חייגו עכשיו054-5721258


תגיות: בריחת שתן, דליפת שתן, דיקור סיני, רפואה משלימה, רפואה סינית, בריאות
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
תגובה לכתבה  
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה