אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
פרופ' משה שטרנפלד
רפואה סינית מסורתית.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) רפואה משלימה >

מיטות טיפולים לצורכי עיסוי ופיזיותרפיה


29.3.18
מומלץ לרכוש מיטות עיסוי ופיזיותרפיה מאיכות גבוהה ממשווק בעל מוניטין

מטופלים שונים עוברים טיפולים רפואיים מורכבים שלאחריהם יש צורך בשיקום. אנשים רבים אוהבים להתפנק בטיפולי עיסוי מהנים. אחרים מבקשים לעבור טיפולים ועיסויים פיזיותרפיים. כל אלו ואחרים נוספים מקבלים טיפולים במוסדות רפואיים, במכוני פיזיותרפיה, באתרי ספא מפנקים ובמקומות אחרים שמיועדים לכך. את הטיפולים הללו מבצעים על מיטות מגוונות שמותאמות לצרכים אלו. להלן מבחר מיטות ייעודיות.

מיטות פיזיותרפיה


מיטת פיזיותרפיה 3 חלקים
– מיטה המעוצבת באופן המקנה נוחות מרבית למטופל ולמטפל. ניתן לכוונן אותה לשלושה חלקים כדי לאפשר זוויות טיפול שונות. הטכנולוגיה הקיימת מאפשרת תנועה חלקה ומהירה של כל חלקי המיטה. בעלת מנגנוני הרמה חשמליים המאפשרים הרמת המטופל לגובה הרצוי ולתנוחה המתאימה ביותר למטפל. המיטה יציבה ומאפשרת הפעלת לחצים ומשקלים שונים הנדרשים בעת טיפולי פיזיותרפיה מורכבים. בעלת שלדה חזקה ומנועים חשמליים בעלי עוצמה שמסוגלים להרים אנשים במשקלים כבדים. המצע עשוי מחומרים איכותיים הקלים לניקוי.

ניתן למצוא מגוון מיטות שנבדלות ביניהן במפרט ובפרמטרים נוספים:


מיטה לטיפולים נירולוגיים
– מיועדים למחלקות פיזיותרפיה ושיקום אשר מטפלות בבעיות נוירולוגיות מורכבות ובאחרות נוספות. ניתן להוריד את המיטה לגובה נמוך במיוחד, דבר שמאפשר תרגילי הרמה מגוונים, וכן, העברת המטופל מהרצפה בקלות, יחסית, וללא מאמץ ניכר. ניתן לחבר למיטה אביזרים נוספים מיוחדים לטיפולים נוירולוגיים ואחרים. קיים מגוון של מיטות המגיעות במידות רוחב שונות כדי לאפשר התאמה מרבית למטופלים ולמטפלים. אנשים הסובלים מבעיות נוירולוגיות, וכן, מטופלים גריאטריים יקבלו טיפול מקיף ומקצועי יותר על מיטות ייעודיות אלו.

מיטת העמדה - מיטה שניתן להעמידה לצרכי טיפולים ומגיעה עם רצועות קשירה הנחוצות לתנוחות אלו. ניתן להטות אותה הטיה מלאה באמצעות מנגנונים חשמליים ובעזרת שלט. תוכננה באופן המאפשר עבודה נוחה ופשוטה. מיטות אלו נחוצות במכוני שיקום ופיזיותרפיה לצורך תרגול של מטופלים שחייבים להיות זקופים ועומדים. קיימות מיטות במגוון רחב השונות ביניהן במפרט העשיר.

מיטת מתיחהמיטת טיפולים בעלת חלקים נעים ומודולאריים שמאפשרים מגוון תנועות וטיפולים הכרחיים. מאפשרת עבודה חלקה ושקטה. מגיעה עם שרפרף מתיחה וחגורות מתיחה ייחודיות. עשויה מחומרים נוחים למגע, עמידים וקלים לניקוי. מספקת נוחות גבוהה למטופל ולמטפל כאחד. קיימות מיטות שונות השונות ביניהן במפרט שלהן.

מיטות עיסוי – קיימות מיטות מגוונות שעשויות מחומרים דוגמת עץ או אלומיניום. יש מיטות עיסוי עם גב מתקפל. יש כאלו שיש בהן חורים שמיועדים לפנים. קיימות מיטות עיסוי שנועדו לעיסוי נשים בהריון, וכאן יש שני חורים לבטן ולראש. המזרנים שלהן בעלי ריפוד עבה במיוחד. יש מיטות שנועדו למשקלים ממוצעים ואחרים לאנשים בעלי משקל גבוה. יש מיטות שמגיעות עם מספר רמות גובה. יש שמתקפלות וניתנות לנשיאה אל חוץ למכון. יש עם מזרנים מיוחדים שמותאמים לפיזיותרפיה, יש חשמליות ועוד מגוון רחב של אפשרויות. המיטות הינן יציבות ובטוחות ומאפשרות סביבת עבודה נוחה למעסה ולמטופל שלו

מומלץ לרכוש מיטות עיסוי ופיזיותרפיה מאיכות גבוהה ממשווק בעל מוניטין.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה