אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
פרופ' משה שטרנפלד
רפואה סינית מסורתית.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) רפואה משלימה > שיפור הפוריות עם דיקור סיני

דיקור סיני לשיפור הפוריות


3.2.18
כיצד הרפואה הסיני יכולה לעזור לשיפור הפוריות?

הבשורה הטובה היא שאפשר לעודד פעילות חיובית של מערכת הרבייה ולהגדיל את הסיכויים להשגת הריון טבעי בעזרת טיפולי דיקור סיני לשיפור הפוריות. הטיפולים ניתנים לגברים ונשים בהתאם לצורך.

בעיות פוריות הפכו בשנים האחרונות נפוצות מאוד. עם העלייה בגיל בה רוב הגברים והנשים מבקשים להקים משפחה, טיפולים לשיפור הפוריות והאון הפכו נפוצים ואף שגרתיים. מצב של אי פריון מוגדר לאחר שנה של קיום יחסי מין סדירים ללא אמצעי מניעה מבלי להשיג הריון. הסיבות לאי הפריון נובעות מהפרעות בייצור זרע, הפרעות בביוץ, בעיות בצוואר הרחם ועוד. ישנם מקרים בהם אי פריון מופיע ללא סיבה מאובחנת.

גורמים של אי פריון

הצעד הראשון לטיפול בבעיה יהיה אבחון של הגורם לאי הפריון. אני נציג כאן רשימת גורמים לאי פריון בקרב נשים ובקרב גברים. נשים מפתחות בעיות פוריות עקב מחזור לא סדיר, בעיות ביוץ, בעיות ברחם או בחצוצרות, זיהומים, דלקות, מיומות, רמת פרולקטין בדם, ניתוחים שעברה האישה באזור הבטן התחתונה. ברשימת הגורמים לאי פריות גברי נמצא בעיות ייצור זרע, חום של שק האשכים, מחלות אשכים, חסימות בצינור הזרע, ליקויים אנטומיים. חשוב לציין גם את הגורם הפסיכולוגי כגורם ראשי של בעיות פוריות בקרב גברים ונשים. לא נוכל שלא לציין השפעה של תזונה לקויה והעדר פעילות גופנית על בעיות פוריות.

כיצד הרפואה הסיני יכולה לעזור?

מתח נפשי המשחרר הורמונים של סטרס חוסם הזרמה של דם אל האברים הראשיים בגוף. כתוצאה מכך, איברי הרבייה מקבלים אספקת דם מועטה. טיפולי דיקור סיני לפוריות משפרים את זרימת הדם אל איברי הרבייה, כך הם מצליחים בטכניקת טיפול טבעית לשפר את רמת הפוריות, ולשפר סיכויי הצלחה של טיפולי פוריות.

הרפואה הסינית מטפלת בבעיות פוריות של גברים ונשים בעזרת טיפולי דיקור סיני ובעזרת צמחי מרפא. ישנה אפשרות לשילוב בין שתי השיטות או אפשרות לבחור רק שיטה אחת. דיקור סיני יעיל להפחתת רמת המתח ועידוד פעילות חיובית של מערכת הרבייה. צמחי המרפא מגבירים את האון הגברי, מחזקים את הגוף, משפרים את ייצור הזרע ומשפרים את מצב הרוח.

על מנת לקבל פרטים נוספים על דיקור סיני לשיפור הפוריות והתאמת הטיפולים לצרכים האישיים שלכם צרו קשר עם הקליניקה של רפאל רוזנסקי. הטיפול מתאים גם במקרים של ניסיונות להיכנס להריון בגיל מבוגר, במקרים בהם מתבצעים טיפולי פוריות ובמקרים בהם לא מתבצעים כל טיפולים. הרפואה הסינית משמשת מזה שנים רבות לטיפול בבעיות פוריות בכל רחבי העולם. השיטה טבעית ואינה כרוכה בכל תופעות לוואי.
 
רפאל רוזנסקי(M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל בדיקור סיני ומנהל מרפאת רפאל לרפואה סינית. בטיפולים משלב מגוון שיטות ריפוי טבעיות ולרבות דיקור סיני. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזיה ועוד. למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ.
התקשרו עכשיו טל 054-5721258
אתר של רפאל רוזנסקי https://rafaclinic.co.il/

 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה