אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
אבישלום שרון
גינקולוגיה ומיילדות.

דר' משה רויבורט
גינקולוגיה ופריון.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) הריון ולידה > דיקור סיני הפיכת עובר

לא בכוח! דיקור סיני להיפוך העובר


רפאל רוזנסקי 26.7.17
הופכים את העובר עם רפואה סינית

במהלך השליש השלישי של ההיריון העובר גדל ומתחיל בדרכו אל תעלת הלידה, התנוחה הרצויה בה נרצה לראות את העובר בסוף ההיריון היא מנח ראש כאשר ראשו מופנה אל פתח האגן. במקרים בהם האישה מגיעה אל שבועות ההיריון האחרונים והעובר ברחם עודו במצג עכוז, הרופאים ימליצו לה על לידה בניתוח קיסרי או ניסיון לבצע הליך של היפוך בבית חולים. רגע לפני שאת קובעת תאריך לניתוח קיסרי או היפוך, אנו מזמינים אותך לשמוע על היפוך טבעי לעובר בעזרת רפואה סינית (טיפול טבעי נטול כאבים או סיכונים).

כדאי לדעת, התנוחה בה נמצא העובר ברחם אמו משמעותית לתהליך הלידה, מיקום נכון של העובר יסייע למעבר מהיר ונוח יותר אל תעלת הלידה ובהמשך ללידה קלה יותר.

היפוך לעובר על פי הרפואה הסינית

אם העובר שלך נמצא במצג עכוז לקראת הלידה, הרפואה הסינית טוענת כי מדובר בתוצר של חוסר איזון או אנרגיה חסומה. טיפול דיקור סיני להפיכת העובר מצליח להחזיר את האישה ההרה למצב של איזון ולעודד היפוך טבעי של העובר ברחם אמו. השחרור של האישה ממתחים ולחצים מאפשר לה הרפיה של השרירים, שחרור חסימות האנרגיה מעודד את העובר להתהפך.

איך מתחילים את הטיפול?

לקראת טיפול דיקור סיני לביצוע היפוך חשוב יהיה לבצע בדיקת אולטרה סאונד המוכיחה כי העובר אכן במצג עכוז. אם בינתיים העובר כבר התהפך באופן טבעי, טיפול הדיקור עלול לגרום לו להתהפך שוב למצג עכוז. השלב הראשון בטיפול הוא שלב האבחון בו המטפל עורך תשאול על היסטוריה רפואית, הריונות קודמים, מהלך ההיריון ומדדים עדכניים, תיתכן גם בדיקה של הלשון. בהתאם למסקנות האבחון המטפל יבחר את הנקודות המתאימות להצבת מחטי הדיקור.

קיימת נקודת דיקור ספציפית אותה נרצה להפעיל בגוף בכדי לעודד היפוך של העובר עם דיקור סיני באופן טבעי. שמה של הנקודה הוא zhi yin, המשמעות היא "להגיע למטה", היא נמצאת בכף הרגע על האצבע הקטנה. נקודה זו בעלת השפעה רבה על הנעת הרחם והכנת הרחם לקראת הלידה.

איך להגדיל את סיכויי ההצלחה של הטיפול?

מחקרים שבוצעו בשנים האחרונות הוכיחו כי כאשר מחממים את נקודת הדיקור עם מוקסה הפרשת ההורמונים בגוף מתגברת וכך הרחם מתכווץ והפעילות העוברית גוברת. הטיפול מזרים אנרגיה אל אזור הירכיים והרחם, נוצרת תנועה המעודדת את היפוך העובר באופן טבעי. במהלך טיפול דיקור סיני לעידוד ניפוך טבעי תרגיש האישה פעילות מוגברת ותנועות מוגברות מהרגיל.

רפאל רוזנסקי מטפל בכיר ברפואה סינית בעל ניסיון של 20 שנה בתחום. סניפי המרפאה בתל אביב וראשון לציון

התקשרו לרפאל 054-5721258

האתר של רפאל רוזנסקי http://rafaclinic.co.il/
תגיות: דיקור סיני לפוריות, דיקור סיני להפיכת עובר
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה