אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
פרופ' משה שטרנפלד
רפואה סינית מסורתית.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) רפואה משלימה > רפואה סינית פוריות הגבר

דיקור סיני לפוריות הגבר


18.6.17
מחקרים מגלים כי טיפולי דיקור סיני יעילים לטיפול בבעיות פוריות בקרב גברים

כאמור המחקרים גילו כי טיפולי דיקור סיני מאוד יעילים בטיפול בבעיות פוריות בגברים

פוריות חשובה מאוד בעבור גברים. ידעתם כי בין 40% ל-60% מהמקרים בהם בני זוג מתקשים להשיג הריון קשורים לבעיות פוריות של הגבר? הגברים אינם ממהרים להיבדק גם כאשר ההיריון המיוחל מתבוסס להגיע, ישנו קשר של שתיקה אותו אנו מבקשים כאן לשבור סביב פוריות הגבר, בעיות פוריות וגם אין אונות.

הפוריות של הגבר נבחנת בכמות היחסית של תאי הזרע, גודלם, כושר התנועה שלהם ואיכות נוזל הזרע בעת השפיכה. כושר הפריון של הגבר מושפע גם מהתפקוד במהלך הזקפה ורמת הטסטוסטרון בגוף.

אלו בעיות פוריות נפוצות בקרב גברים?

4 התופעות הבאות הן הנפוצות ביותר בקרב גברים הסובלים מבעיות פוריות: כמות מועטה של זרע, בעיה במבנה של הזרע, בעיה בתנועתיות של הזרע, העדר תאי זרע בנוזל הזרע. קיימים מקרים בהם מופיעות יחד שתי תופעות או יותר. כדאי לדעת, ספירת זרע נמוכה אחת אינה מוכיחה כי ישנה בעיה, יש לחזור ולבצע בדיקה נוספת בכדי לאפיין בצורה בטוחה את נוזל הזרע.

הגורמים לבעיות פוריות בקרב גברים הם רבים, בין הגורמים הנפוצים נוכל למצוא עישון, צריכה מופרזת של קפאין, תזונה לקוי, לחץ ומתח נפשי, פרוסטטה, חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית, הרעלה כימית, סמים, גורמים גנטיים וגם סיבות לא מוסברות.

מה הרפואה הסינית מציעה לגברים או דיקור סיני לאין אונות

אותה רפואה סינית שיודעת להציע לנשים טיפול לבעיות פריון יודעת לתת מענה גם לגברים. מחקרים גילו כי טיפולי דיקור סיני יעילים לטיפול בבעיות פוריות בקרב גברים. טיפול דיקור יצליח במקרים רבים להעלות משמעותית את מספר תאי הזרע ולשפר את כושר התנועה שלו יחד עם איכותו.

שימו לב, אותם טיפולי דיקור סיני המטפלים בבעיות פוריות יוכלו לתת מענה גם למקרים של אין אונות וטיפול בדלקות באזור.

כיצד משפיע דיקור סיני על הגוף?

טיפולי הדיקור מצליחים לשפר את זרימת הדם אל שק האשכים ואל הבטן התחתונה. הטיפולים חיוניים גם להקלה על מצבי לחץ נפשי ומתח. הרפואה הסינית מאמינה כי לחץ נפשי וחרדה גורעים משמעותית מכושר הפריון של הגבר. הטיפולים ניתנים בקליניקה מסודרת ללא תופעות לוואי וללא כאבים. כשלב מקדים לקבלת טיפול יש להשלים אבחון מקיף של הגורם לבעיה. הרפואה הסינית יודעת לטפל במקרים של וריקוצלה (חסימת דם באזור מערכת הרבייה), העדר אנרגיית יאנג בכליות, מצבים של חום ולחות במרידיאן הכבד, דלקות במערכת השתן.

אם גם אתה סובל מבעיות פוריות, אין אונות או זקוק לאבחון וייעוץ, צור קשר עם הקליניקה של רפאל רוזנסקי לקבלת טיפול מקצועי, דיסקרטי ומסור. ייתכן מאוד כי בעזרת כמה טיפולי דיקור סיני יחד עם שינויים קלים באורח החיים הבעיה תחלוף כלא הייתה.

מס' טלפון לקביעת התור לרפאל רוזנסקי 054-5721258


תגיות: דיקור סיני לפוריות
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה