אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
ד''ר אהרון בני
נטורופתיה.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) תזונה ודיאטה > שמירת אורח חיים בריא

הגוף שלנו – תיחזוק וטיפוח לשמירת אורח חיים בריא


11.11.15
מתחזקים את הגוף ומרגישים טוב יותר

הגוף שלנו הוא המכונה שלנו – ישנו קשר ישיר בין מה שנכניס אליו ובין התפקוד שלו. רובנו מודעים לחשיבות המזון אשר אנחנו מכניסים לגופנו ורובנו גם מודעים לכך שמעבר לכך שהאוכל צריך להיות טעים ומנחם גם מוטלת עליו בעיקר האחריות לספק לנו את שהגוף דורש מאיתנו. גם אלו אשר דוגלים באורח חיים בריא, מזין ומסודר, לא תמיד מצליחים לספק את הגוף ולתת לו מענה של 100% וכך נוצרים בגוף שלנו חוסרים ובבדיקות התקופתיות אנחנו נדהמים לגלות שהמדדים שלנו לא נראים כפי שקיווינו שם יראו. האמת היא שבאמצעות התזונה אנחנו לא יכולים להעניק לגוף שלנו את כל שהוא דורש, ועל כן יש צורך להשלים את החוסרים באמצעות ויטמינים.

מתחזקים את הגוף ומרגישים טוב יותר

כיום ישנם המון ויטמינים אשר ניתן לספק לגוף בצורה של טבליות, משקאות וחטיפים אשר מכילים בתוכם מינון גבוה של ויטמינים. מולטי ויטמין הרבלייף לדוגמא, הינו מוצר אשר מגיע כקפסולות אשר מכילות בתוכן ריכוז של ויטמינים אשר באים לסייע לגוף ולהשלים את החוסרים הדרושים שלו. מולטי ויטמין הרבלייף מציע יותר מעשרה הרכבים שונים אשר באים לתת מענה רחב ככל הניתן עבור אלו הדורשים בויטמינים שונים. בכל קפסולה ניתן למצוא כמה ויטמינים שונים כדוגמת B12, B6, ויטמין A, סידן ואשלגן – כל אלו בקפסולה אחת אשר מעניקה לנו איכות ללא פשרות תוך הזנת הגוף בויטמינים הדרושים לו.

איך נזהה שחסרים לנו ויטמינים?

כאשר חסרים לנו ויטמינים, הגוף מיד מאותת לנו ודורש את שנחוץ לו בלי להתבייש. עבור כל ויטמין שחסר ישנה מניפה שלמה של סימפטומים אשר באה לאותת בפנינו כי צריך למלא חוסרים. כך לדוגמא, סימפטום אשר מגיע בדמות סדקים בפינותיו של הפה בא לאותת על מחסור בוויטמין B. המחסור בויטמין זה שכיח בעיקר אצל אנשים אשר לא צורכים בשר ומוצרי מזון אשר עשירים בברזל. לכן, אם אתם חשים בסימפטומים פיסיים אשר לא הופיעו בגופכם קודם לכן, יתכן ומדובר במחסור של ויטמין. במצב כזה ערכו סט של בדיקות והתייעצו עם רופא לגבי השלמת החוסרים הנחוצים לגופכם.

השפעה ישירה על מכלול הגוף

לעתים נשים רבות מתלוננות על נשירת שיער, דבר אשר פוגם בביטחון העצמי שלהן ובתחושת הנשיות. אותן נשים לא תמיד מקשרות את נשירת השיער לתזונה שלהן, למחסור של ויטמנים או לדבר מה אשר ניתן לטפל בו, אלא הן מקבלות זאת כגזרה ועבורן מדובר בעוד שלב בתהליך ההתבגרות. האמת היא שנשירת השיער במקרים רבים הינה תוצר ישיר של חוסרים בגוף. לכן, חשוב לבצע בדיקות אשר מצביעות על חוסרים ולאחר מכן ליטול ויטמינים בריכוז גבוה אשר לא ניתן לספק תמיד דרך המזון וכך להעניק לגוף שלכם את המנה המדויקת לה הוא זקוק.


תגיות: הרבלייף
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה