אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) מחקר רפואי > Apple Watch

אפליקציית Apple Watch לניהול נטילת תרופות


7.5.15
Medisafe תחשוף בתערוכת ביומד ישראל 2015 אפליקציית  Apple Watch לניהול נטילת תרופות

האפליקציה, המסייעת למטופלים לזכור לקחת את התרופות שלהם ובכך מאפשרת להם לקחת אחריות על בריאותם, תיחשף לקהל במסגרת ביתן הסטארטאפים בתערוכת "IATI-ביומד 2015"

Medisafe™, הפלטפורמה המובילה בעולם לניהול נטילת תרופות, עם למעלה מ-1.7 מיליון הורדות בקרב משתמשי מובייל, תציג במסגרת תערוכת "IATI-ביומד 2015", אפליקציה ל-Apple Watch - השעון החדש של אפל - המציעה לצרכנים ערוץ חדש לניהול נטילת התרופות שלהם, היישר מפרק כף היד. האפליקציה היא בין האפליקציות הראשונות הזמינות לבעלי השעון שהושק לא מכבר והיא תוצג בביתן הסטארט-אפים המיוחד שיוקם בתערוכה בחסות המדען הראשי ומתימו"פ.

בין המאפיינים העיקריים של האפליקציה לשעון: טכנולוגיית Force Touch, המאפשרת למשתמש להגיב לעדכונים ותזכורות במהירות, לסמן שתרופה "נלקחה" ולהתעדכן בתכנים ומשאבים רלוונטיים בתחום הבריאות שזמינים כיום באפליקציית האייפון. שימוש ב"מבט", או “Glance”, פונקציה המאפשרת למשתמש לצפות בקלות במינוני התרופות ובתזכורות המתוכננות.

"האפליקציה של Medisafe ל-Apple Watch מקלה עוד יותר על המטופלים לנהל את התרופות שלהם ומאפשרת להם לקחת אחריות על בריאותם", אומר מנכ"ל Medisafe עומרי שור. "הודענו בעבר שנמקם עצמנו בחזית הטכנולוגית, ככל שהיא תתמוך ותחזק את הגישה שלנו לפתרון הבעיה של אי-התמדה לטיפול - גישה שמתמקדת במטופל. Apple Watch לא רק מקל על המשתמשים שלנו לזכור לקחת את התרופות שלהם, אלא גם מבטיח לספק למטופלים תמונה מלאה יותר של מצבם הבריאותי. האפליקציה אף תומכת ב-HealthKit של אפל, כך שכל נתון שנרשם באמצעות חיישני Apple Watch והאפליקציות הקשורות לבריאות ולפעילות גופנית, יהיה זמין למשתמשי Medisafe, על מנת לנהל מעקב אחר נתוני בריאות וכושר גופני חשובים לצד התמדה בטיפול התרופתי." הפתרון של Medisafe מאפשר כיום לשלב את הנתונים הביומטריים של המשתמש עם דוחות ההתמדה שלו לטיפול התרופתי, מה שמאפשר לראות, לראשונה, איך נטילת התרופות בהתאם למרשם משפיעה על המצב הבריאותי של המשתמש בטווח הקצר והארוך.

האפליקציה של Medisafe ל-Apple Watch זמינה בחנות האפליקציות של Apple Watch. אפליקציית Medisafe לאייפון זמינה כבר היום וניתן להוריד אותה בחינם ב-App Store.

משתמשי Medisafe כיום שירכשו את Apple Watch יצטרכו פשוט לעדכן את האפליקציה לאייפון כדי ליהנות מכל היתרונות של האפליקציה לשעון. מאחר שהאפליקציה היא תוספת לחוויית המשתמש באייפון, כל מידע המשתמש יהיה נגיש מ-Apple Watch באופן אוטומטי.

אפליקציית Medisafe לשעון של אפל תיחשף במסגרת ביתן הסטארט-אפים המיוחד שיוקם ב- IATI-ביומד ישראל 2015 בחסות המדען הראשי ומתימו"פ, מרכז התעשייה הישראלית למחקר ופיתוח. "IATI-ביומד 2015", הכנס הבינלאומי והתערוכה הנלווית, ייערך השנה בין 12 ל-14 במאי 2015. בכנס לוקחים חלק מדי שנה השמות הגדולים ביותר בעולם מענפי הביוטכנולוגיה, התרופות והמכשור הרפואי ובתערוכה מציגות את חידושיהן חברות רב-לאומיות לצד חברות צעירות ומבטיחות. מארגני האירוע, האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות - IATI - וחברת "כנס תערוכות", מעריכים כי בין אלפי המשתתפים הצפויים - מנכ"לים ובכירים אחרים מחברות בינלאומיות, מדענים וחוקרים, יזמים, מעצבי דעת קהל בתחום, מנהלי קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים - יהיו גם למעלה מ-1,000 אורחים מחו"ל.

אודות Medisafe

™Medisafe היא הפלטפורמה המובילה לניהול נטילת תרופות במובייל שמזכירה למטופלים לקחת את התרופות שלהם באמצעות סמארטפונים וטאבלטים. כך היא תורמת לשיפור של שיעור ההתמדה לטיפול תרופתי ולצמצום ההוצאות על טיפולים רפואיים בכל העולם. יותר מ1.7 מיליון משתמשים מכל רחבי העולם כבר הורידו את האפליקציה שמאפשרת התאמה אישית ושולחת התראה לבני משפחה, חברים ומטפלים כשמטופל שוכח ליטול מינון של תרופה. האפליקציה האינטואיטיבית ועטורת הפרסים זמינה להורדה גם ב-Google Play וגם ב-iTunes. למידע נוסף ניתן לבקר ב-www.Medisafe.com, בדף הפייסבוק ובפיד הטוויטר של Medisafe.


תגיות: אפליקציית Apple Watch לניהול נטילת תרופות
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה