אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
פרופ' משה שטרנפלד
רפואה סינית מסורתית.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) רפואה משלימה > רפואה סינית. אבחון לפי דופק

איך לאבחן את מיניות הגבר על פי נגיע על פרק כף היד שלו?


רפאל רוזנסקי / 23.12.13
האם ניתן לחזק את האון הגברי בצורה טבעית ע"י דיקור סיני וצמחי מרפא?

כדאי לך לבדוק מה מצב הדופק של חבר שלך. "כי הדופק - הוא מכונת אמת".

לפי הדופק ניתן לאבחן את האנרגטיות של האדם. האם האנרגיה חסרה, או היא במצב סביר, או אולי היא בעודף.

הדופק הוא מכונת אמת. הוא לא יכול לשקר. בסך הכל אנחנו רוצים להעריך את הכושר של האדם שיושב מולנו.

מהו אבחון על פי דופק?

"הרפואה הסינית מאבחנת עשרים ושבעה סוגי דופק. זוהי שיטה סינית עתיקת ימים, הנותנת אינדיקציה טובה על מצבו של האדם הנבדק. היהדות גורסת שהנשמה נמצאת בדם, לכן ליהודים אסור לשתות דם. הסינים מאמינים באותו הדבר. הם אומרים שהדם הינו הבית של הנשמה ולכן ככל שיותר דם יזרום בעורקים, הנשמה תרגיש בנוח יותר או "יותר בבית". ולחילופין במקרה של "חוסר דם" בעורקים, הנשמה לא תרגיש בבית. כתוצאה מכך האדם עלול להיות עצבני, מתוח, חלש, מאופק, חסר סבלנות וכו'.

כדי לאבחן באמת על פי דופק, דרושה מיומנות גבוהה. הבודק אמור להבחין איזה דופק הוא חש ומה משמעותו. וההבחנה בין סוגי הדופק דורשת רגישות רבה בתוספת ידע עמוק ברפואה סינית.

מיניות על פי דופק, היא נחלתן של בנות בלבד. אצל נשים, אבחון מיניות על-פי דופק הוא קצת שונה. המיניות הנשית יותר מטושטשת בדופק, ולכן אבחון מיניות לנשים, הוא נחלת מומחים בלבד.

אז איך אנחנו עושות את זה?

את הדופק יש לקחת ממש כמו ברפואה קונוונציונאלית, בפרק כף היד. אבל במקום להניח אצבע אחת על הפרק, צריך להניח שלוש אצבעות. נרגיש את הדופק בשלוש האצבעות, אבל נתייחס במיוחד למה שמרגישה הקמיצה שלנו. הקמיצה תראה לנו את מצב מיניות האדם לו אנו מודדים דופק.

האצבע המורה שלך, צריכה להיות צמודה לקמט פרק כף היד שלו. הצמידי אצבעות, הפעילי מעט לחץ, ונסי להתרכז בדופק שאת חשה בקמיצה שלך.

הדופק צריך להיות מלא, מורגש ע"י כל שלושת האצבעות, בעל גליות נעימה. לא מהיר ולא איטי מדי: 55-70 פעימות לדקה. לוקחים דופק במצב רגיעה גופני ונפשי, אחרת התוצאות לא תהינה אמיתיות. אין להצליב רגליים בעת הבדיקה.

דופק מהיר ומלא (יותר מ-75 פעימות לדקה) שמורגש היטב מצביע על מזק חם של הבחור אך סביר להניח שה"ביצוע" שלו גם יהיה מהיר. אומנם אחרי מנוחה קצרה הוא שוב יחזור לפעילות.

דופק איטי ומלא (פחות מ- 60 פעימות לדקה) ניתן לפרש בשני אופנים. אם הבחור ספורטיבי אז הכל בסדר היות ואצל ספורטאים הדופק הוא איטי וזה מצביע שהלב שלו חזק ובריא . כמובן בחור כזה יהיה בעל מיניות מקסימלית. לא כך צפוי המצב אם הבחור לא ספורטיבי אז הדופק האיטי יצביע על האופי הקר שלו ושעמום הצפוי במיטה.

דופק איטי והחלש לא מעודד. הבחור יכול לשחק מאצ'ו אך תדעי לך שזה רק משחק. בחיים האדם הזה רוב הזמן עייף ומשעמם וכך יהיה גם במיטה.

ניתן לראות שמיניות האדם תלויה בעיקר על מצב האנרגטי הכללי שלו ולא על לקוי כלשהו במערכת הרבייה.

ניתן לחזק את הגוף בצורה טבעית ע"י צמחי מרפא סיניים ודיקור סיני. צמחי מרפא משפרים את כוח הגברא וממלאים את כל הגוף באנרגיה.

דיקור סיני משפעל את זרימת האנרגיה בגף, מסיר חסימות ומשפר מצב רוח.

שילב של הדיקור עם צמחי מרפא סיניים אידיאלי לבחורים וגברים שברצונם לשפר את הקושר הגופני והמיני שלהם.

לשאלות ניתן לפנות לרפאל רוזנסקי, מומחה לרפואה סינית, בטלפון: 5712158-054

 רפאל רוזנסקי (M.Sc., Dip.Ac.) - מטפל ב רפואה סינית ומנהל מרפאת רפאל ל רפואה משלימה. בטיפולים מלבד דיקור סיני משלב מגוון שיטות ריפוי טבעיות נוספות. פתרון לבעיות גוף ונפש, כל סוגי הכאב, עייפות, דיכאון, בעיות נשים, פוריות, הרזייה ועוד.
למרפאת רפאל סניפים בתל אביב וראשל"צ. טל' 054-5721258,

Image courtesy of imagerymajestic at FreeDigitalPhotos.net


תגיות: דיקור סיני, רפואה סינית, און גברי, רפואה משלימה
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה