אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

 נבחרי MedPortal
פרופ' משה שטרנפלד
רפואה סינית מסורתית.

רפאל רוזנסקי
רפואה סינית .

רוצה להופיע כאן?
(אנציקלופדיה) רפואה משלימה > רפואה משלימה. דיקור סיני להרזיה

לחיים טובים, רזים ובריאים יותר – מסין באהבה


גיא קארו / 17.7.13
את אוכלת ואוכלת ועדיין רעבה? את מרגישה שאת כמעט ולא אוכלת ועדיין נאבקת בעודפי המשקל? כמה זמן תנסי עוד דיאטה ועוד תכנית הרזיה? והאם המגרה הזאת לעולם לא תעבור? לכמה מכן זה נשמע מוכר עד אימה?

את אוכלת ואוכלת ועדיין רעבה? את מרגישה שאת כמעט ולא אוכלת ועדיין נאבקת בעודפי המשקל? כמה זמן תנסי עוד דיאטה ועוד תכנית הרזיה? והאם המגרה הזאת לעולם לא תעבור? לכמה מכן זה נשמע מוכר עד אימה?

זה לא מפתיע שאת יושבת ומהנהנת בראשך, שהרי רוב האוכלוסייה נתונה לשעות לא מועטות של עבודה ושהייה במשרד, המביאה אותנו לצריכת מזון תעשייתי, כי למי מאתנו יש זמן לבשל טרי כל יום? ורק עוד שעה אחת לסיים עוד מסמך ולעבור על עוד קובץ לא תגרום לשום דבר רע..

מאחר שכל הדברים האלה לא הולכים להשתנות בקרוב, ישנן דרכים נוספות המיועדות להקל על כל המהנהנות למיניהם לקריאת התופעות הללו המבקרות אותם בדרך קבע.

"אני כמעט שלא אוכלת כלום אז למה אני משמינה?"

זוהי בדיוק הסיבה! תתפלאי אבל אי אכילה מספקת ממש כמו אכילת יתר גורמת להאטת תהליך הירידה במשקל ואצל רבות מהנשים ישנה נטייה אפילו להשמין כתוצאה מאכילה בשעות לא קבועות ואכילה מועטה, נפיחות באזור הבטן ואפילו סכנה למערכת העיכול והקיבה. הרפואה הסינית ממליצה להשתמש בתוספי תזונה אשר תגרום לכם לאכול בדיוק בכמות הנדרשת, קיימים מוצרים טבעיים לחלוטין אשר לא מאפשרים אכילה מרובה.

עם לקיחת תוספים אלה התיאבון אינו נעלם אבל מצטמצם לכמות הנדרשת לנו על מנת לספק דלק לגוף ומונעים את הצריכה הבלתי פוסקת של הנשנושים שדרך הגב מתפקדים כמאפיינים המרכזיים להשמנה, גם ובמיוחד אם "נשנשת קצת" אבל לא אכלת ארוחות בין נשנוש קטן אחד לנשנוש קטן שני, סיכויי ההשמנה יהיו גדולים הרבה יותר.

למה את כל הזמן מנשנשת?

אכילת דברי מתיקה וצריכת הסוכר בכמויות גדולות אינה מתרחשת ללא סיבה, הסוכר מייצר אנרגיה בגוף ונותן לנו דלק, כאשר המוח אינו מקבל מספיק אנרגיה זמינה בצורה של תזונה נכונה ובריאה, האנרגיה הזמינה ביותר באה לידי ביטוי על ידי ממתקים, עוגיות, קפה ועוד. החיסרון המשמעותי של צריכת מזונות אלה הוא זמינות אנרגיה לפרק זמן קצר במיוחד, זוהי בדיוק הסיבה לכך שאנו מסוגלים להמשיך לאכול מהם עוד ועוד מבלי להרגיש.

צריכה של תוספי תזונה פרי הרפואה הסינית הטבעית בבתי המרקחת הטבעיים המורשים מספקת את אותה אנרגיה הדרושה לגוף ונשארת במחזור הדם לזמן ארוך יותר ולכן הצורך בנשנוש פוחתת באופן משמעותי

כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש- "בסוף עוד אקבל רעלת אדוויל!"

כאבים אקוטיים, הפוקדים אותנו לפרקי זמן ארוכים, כמו כאבי ראש, כאבי גב וכאבי צוואר שכיחים במיוחד בקרב נשים, זה לא סוד שהציפייה מאיתנו הבנות היא גבוהה במיוחד אך נראית נורמאלית ותקינה לחלוטין על פני השטח: היי אשת קריירה, היי רעיה טובה, היי אם תומכת ומקשיבה ותמיד תמיד היי מטופחת מכף רגל ועד ראש.

אבל ביננו, מי יכולה להיות מושלמת בכל הפרטים הללו?

למרות שאנחנו נשים ומסוגלות לעשות לפחות שלושה דברים בעת ובעונה אחת (לעבוד, להגיד לילד שיחזור מיד לכיתה ולחשוב על כמויות הכביסה והניקיונות המצפות לנו בבית). רק מהמחשבה על כל הדברים האלה את בוודאי מתחילה לפהק.

הרפואה הסינית כוללת טיפולים ותוספים במיוחד עבורנו הסופר מניות: דיקור סיני, דמיון מודרך, תוספים תזונתיים מותאמים אישית הם דרכים התורמות להחזרת האנרגייה לגוף, הפחתה המיגרנות באופן משמעותי לאורך זמן. כל זאת מסיבה פשוטה מאוד.

משככי הכאבים השונים הם עזרה ראשונה, הם מצוינים למקרה חירום וזהו התפקיד העיקרי והיחידי שלהם, פעמים רבות הם מתפקדים ממש כמו פלצבו, עם זאת, הרפואה המשלימה מתפקדת כטיפול ממשי לפתרון הקושי ואפילו כפתרון מונע

על כן, צאי מייד ממדי כיבוי השריפות והתחילי בחיים חדשים ובריאים יותר ללא כאבי ראש ועייפות (רק בעת הצורך כמובן..)

בהצלחה
 
גיא קארו - מומחה לטיפול סיני וצמחי מרפא: מטפל באמצעות דיקור סיני וצמחי מרפא

תגיות: דיקור סיני, רפואה סינית, רפואה משלימה
 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה