אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

טוגדר הודיעה על הסכם עם סיטרין ואייקן להשקעה בקנאבליס בהיקף של 900 אלף דולר


15.9.19
טוגדר והמשקיעים החדשים בקנאבליס יפעלו להנפקתה בבורסה בחו"ל

קנאבליס פעילה כ-10 שנים בתחום הקנאביס הרפואי ולה שיתוף פעולה עם בי"ח הדסה עין כרם במסגרתו ניתן מענה נרחב לאלפי מטופלים בקנאביס רפואי

אשקלון, 15 בספטמבר 2019 – טוגדר (ת"א: טגדר), המתמחה בגידול וייצור קנאביס רפואי, מדווחת על מזכר הבנות להשקעה בקנאבליס (מוחזקת ב-100%) ועוסקת בייצור ופיתוח מוצרי קנאביס רפואי ייחודיים לאלפי מטופלים. ע"פ ההסכם, סיטרין השקעות ו-ICAN ישקיעו 700 אלף דולר ו-200 אלף דולר בהתאמה. טוגדר והמשקיעים החדשים יפעלו להנפקת קנאבליס בבורסה בחו"ל. החברה רואה בסיטרין השקעות ובחברה ICAN שותפים אסטרטגיים למינוף הפעילות של החברה בעולם ולשיתופי פעולה עם גורמים משמעותיים בתחום ה–CBD והקנאביס הרפואי.

לקנאבליס ידע וניסיון של כעשור בטיפול באלפי לקוחות, ניהול מפעל מוצרי קנאביס רפואי ופעילות מחקר ופיתוח. כמו כן, בעשור האחרון מתקיים שיתוף פעולה ייחודי של קנאבליס עם בית החולים הדסה עין כרם בו מתקיים מרכז חלוקה יחיד מסוגו המעניק איבחון, טיפול והדרכה למטופלים בקנאביס רפואי. כתוצאה מכך לקנאבליס בסיס נתונים מקיף המאפשר לנתח השפעת מוצרי קאנביס רפואי שונים על פי התוויות ספציפיות, ויכולת למנף את המידע לפעילות מו"פ וייצור לצורך מסחור בחו"ל.

הנהלת קנאבליס ממשיכה להפעיל את מרכז החלוקה תוך מתן מענה ללקוחותיה. עם השלמת המפעל החדש של טוגדר תחת תקן GMP ובהתאם לאסדרה החדשה של היק"ר, הצוות של קנאבליס יהיה אחראי לניהול השוטף של המפעל. לאחרונה הודיעה טוגדר על הסכם השקעה מחברת ראלקו, אשר בחלקה מיועדת להאצת ההקמה וההסמכה של המפעל בתקן GMP.

אודות סיטרין

סיטרין השקעות מתמקדת בהשקעות בתחום ההייטק והביוטק. אסטרטגיית ההשקעה הייחודית של סיטרין השקעות משלבת השקעות, ליווי פיננסי, טכנולוגי ועסקי לחברות ולסטאראפים. סיטרין כבר השקיעה במספר חברות ישראליות בתחום הקנאביס הרפואי ואף ייסדה ביחד עם אייקןICANאת חברת "גרואו ניישן" - GROW NATION, שתקים אינקובטור לסטארטאפים וטכנולוגיות בתעשיית הקנאביס הרפואי תוך מינוף הנסיון והחדשנות הישראלית. לסיטרין השקעות שיתוף פעולה עם גורמים מובילים בארץ ובעולם והיא חלק מקבוצת וולת'סטון החזקות אשר מתמחה בהשקעות אלטרנטיביות בתחום הנדל"ן, הטכנולוגיה והגידור.

אודות ICAN

אייקן ICAN הוקמה לפני 5 שנים כדי לספק מעטפת שירותים בעולמות של קנאביס רפואי. אייקן מחויבת להאיץ את תעשיית CannaTechnology הישראלית, תוך ניצול חדשנות ישראלית וסביבה רגולטורית של קנאביס המובילה לשוק מוצרים איכותיים. פעילות אייקן ICAN מתחלקת ל- 4 ערוצי פעילות: ארגון כנסים בארץ ובעולם, הממותגים תחת השם: קנאטק (CANNATECH), שירותי ייעוץ לחברות ולמדינות על קנאביס רפואי (iCAN SERVE), חממה לטיפוח טכנלוגיות וסטארט-אפים בתחום הקנאביס הרפואי בעולם (iCAN INCUBATE) והשקעות אסטרטגיות בתחום הקנאביס הרפואי בעולם (iCAN INVEST). CANNATECH היא כנס הקנאביס הבינלאומי הגדול והמשמעותי בעולם שמטרתו לקדם את החדשנות הישראלית בתחום ואת הסביבה הרגולטורית התומכת. קנאטק מהווה תערוכה מובילה בתחום ומקום מפגש פורה ליזמים, חוקרים, אנשי רפואה, אנשי עסקים ומשקיעים. אירועי קנאטק מידי שנה כוללים אירוע דגל שנתי בתל אביב וארבעה אירועים נוספים ברחבי העולם ועד כה בלונדון, סידני, הונג-קונג, פנמה, דאבוס, ניו-יורק וקנדה ובנובמבר הקרוב בדרום אפריקה.

אודותטוגדרוגלובוס

חברתטוגדר(ת"א:טגדר)פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, שסיימה בימים אלה הקמת תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול בהיקף של 20,000 מ"ר, וכן ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי בגרמניה וקנדה, בהיקף כולל של כ-80 טונות תוצרת בשנה.לטוגדרפארמה צוות מומחים בגידול קנאביס עם ידע וניסיון של מעל ל-20 שנה בגידול מעשי של קנאביס, והחברהנמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה.


 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה