אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

אייסקיור מינתה את טללית בוסי תל-צור לסמנכ''לית שיווק בינלאומי ופיתוח עסקי


3.3.19
תל-צור היא בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנה בתפקידי שיווק ופיתוח עסקי בשווקים גלובליים.

קיסריה, 3 במרץ 2019 – אייסקיור מדיקל (ת"א: אסקמ), חברה ישראלית למכשור רפואי שפיתחה טכנולוגיה לחיסול גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים באמצעות הקפאת הגידול בטיפול במרפאה ללא ניתוח, הודיעה כי מינתה את טללית בוסי תל-צור לסמנכ"לית השיווק הבינלאומי והפיתוח העסקי.

תל-צור היא בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנה בתפקידי שיווק ופיתוח עסקי בשווקים גלובליים. בתפקידה האחרון שימשה כסגן נשיא לשיווק בינלאומי בחברת הבריאות הדיגיטלית DiA Imaging Analysis, ולפני כן שימשה כסגן נשיא לשיווק ומכירות לשווקים בינלאומיים בחברת Medical Compression System, שם הביאה לעלייה של 60% במכירות טריטוריית ROW, והיתה אחראית להכנסת טכנולוגיית החברה אל סל התרופות של משרד הבריאות.

במסגרת תפקידה כעת, תוביל תל-צור את פיתוח אסטרטגיית השיווק של אייסקיור בשווקים בינלאומיים, ואת פעילות השיווק והפיתוח העסקי של החברה בערוצים השונים, כולל הרחבת שווקי היעד של החברה באמצעות הסכמי הפצה בטריטוריות מפתח.

אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור: "אני שמח על הצטרפותה של טללית אל החזון והטכנולוגיה פורצי הדרך של אייסקיור. הצורך בפתרונות הקפאה בלתי פולשניים לחיסול גידולים בגוף האדם הוא כבר עובדה קיימת ומוכרת היטב בקרב החוגים הרפואיים המובילים בעולם, וקיבל חיזוקים מדעיים ורפואיים נוספים גם בשנה החולפת. מינויה של טללית מהווה חלק מהאצת פעילותה העסקית של אייסקיור, ומגיע על רקע העלייה המשמעותית, בשיעור של 68%, בהיקף המכירות השנתי שלנו עבור 2018. אני בטוח כי ניסיונה העשיר והמוצלח של טללית יסייע רבות לחברה במגמת צמיחתה זו, באמצעות שיתופי פעולה עם גורמים מובילים בשוקי המפתח הגלובליים שלנו."

תל-צור היא בעלת תואר MBA מאוניברסיטת האריוט-וואט שבסקוטלנד, ותואר BSc בביולוגיה והיסטוריה של המדע מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

אייסקיור הודיעה לאחרונה כי חתמה על הסכם הפצה בספרד ופורטוגל ל-4 שנים, במסגרתו נקבע כי היקף הפעילות המינימלי להבטחת בלעדיות המפיץ בשנת 2019 הוא 400 אלף דולר.

אודות אייסקיור מדיקל

חברת אייסקיור מדיקל בע"מ (ת"א: אסקמ) הינה חברת מיכשור רפואי ישראלית העוסקת במחקר, פיתוח ושיווק של מכשור רפואי לטיפול בגידולים (שפירים וסרטניים), אשר פיתחה מוצרים לטיפול זעיר פולשני בגידולים בשד וגידולים אחרים באמצעות הקפאת הגידול כחלופה לניתוח בבית חולים. הטכנולוגיה מהווה חלופה זעיר-פולשנית יעילה להתערבות ניתוחית להסרת הגידול, על ידי הליך קצר יחסית. המערכת משווקת ונמכרת בעולם, לאחר שקיבלה אישורי FDA ו-CE. לאייסקיור חברה-בת בבעלות מלאה בארצות הברית, אייסקיור מדיקל אינק., ולה משרדים בניו ג'רזי. אייסקיור נוסדה בשנת 2006 ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בקיסריה
 
תמונתה של טללית בוסי תל צור. צלמת: נועה זני

 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה