אודות MedPortal  הרשמה לחדשות MedPortal  תקנון  שאלות נפוצות  צור קשר

(אנציקלופדיה) חדשות בריאות >

טוגדר פארמה מינתה את ד''ר הדר רון למועצת המנהלים


3.3.19
ד"ר רון היא מייסדת שותפה ומנכ"לית IHCV – קרן הון סיכון ישראלית מובילה בתחום מדעי החיים

ד"ר הדר רון: "בכוונתי לתרום מניסיוני לטובת מיצובה של טוגדר כמובילה בפיתוח הטיפול הרפואי באמצעות קנאביס, ולקדם בחברה את פעילות המחקר והפיתוח לטובת הבאה לשוק של מוצרי קנאביס חדשניים שיוכלו לסייע רבות למטופלים"

אשקלון, 3 במרץ 2019 – טוגדר (ת"א: טגדר), המתמחה בגידול וייצור קנאביס רפואי, דיווחה על מינויה של ד"ר הדר רון למועצת המנהלים של החברה, כדירקטורית חיצונית. ד"ר הדר רון היא שותפה מייסדת ומנכ"לית Israel Healthcare Ventures (IHCV), קרן הון סיכון ישראלית מובילה המתמקדת בהשקעה בחברות ישראליות בתחומי המכשור הרפואי, ביוטכנולוגיה, תרופות ו-IT רפואי. קרןIHVC נוסדה בשנת 2000, ומנהלת נכון להיום למעלה מ-200 מיליון דולר. בין מייסדי הקרן נמנים משקיעים אמריקאיים ואירופאים, המתמחים בתחומי השירותים הפיננסיים והרפואיים במדינותיהם.

ד"ר הדר רון: "אני שמחה להצטרף לדירקטוריון טוגדר, אשר מראה התקדמות משמעותית בשנה האחרונה בהקמת מתקנים וחוות גידול בארץ ובחו"ל, ובחתימה על הסכמים עסקיים ושיתופי פעולה בתחומי המחקר והפיתוח של מוצרי קנאביס רפואי, עם גופים ישראליים וברחבי העולם. בכוונתי לתרום מניסיוני לטובת מיצוב החברה כמובילה בפיתוח הטיפול הרפואי באמצעות קנאביס.

"בשנים האחרונות נוספות עוד ועוד הוכחות מדעיות לתועלות התרפויטיות של הקנאביס הרפואי עבור מגוון מחלות, ביניהן סרטן, אפילפסיה, כאב, אוטיזם, דיכאון, פוסט טראומה ומחלות עור. בכוונתי לקדם בחברה את פעילות המחקר והפיתוח לטובת הבאה לשוק של מוצרי קנאביס חדשניים שיוכלו לסייע רבות למטופלים."

יוחנן דנינו, יו"ר מועצת המנהלים בטוגדר: "אני שמח על הצטרפותה של ד"ר רון לדירקטוריון החברה, ובטוח כי ניסיונה המעמיק בתחומי הרפואה, הניהול והמשפט – אשר נצבר במסגרת שורת תפקידים בכירים שמילאה בענפים שונים במגזר העסקי, ובהם תחומי הפיננסים, ביטוח, משפט ובריאות – יסייע לנו בהרחבה והגדלת פעילותנו העסקית."

ד"ר רון לקחה עד היום חלק במגוון יוזמות מחקר פורצות דרך, אשר הקנו לה ניסיון נרחב בפיתוח עסקי, רגולציה ומסחור בשוק אספקת שירותי הבריאות הגלובלי. בין תפקידיה, היא מכהנת כחברה בוועדה המייעצת של קרן מומנטום לחדשנות טכנולוגית, המסונפת לאוניברסיטת תל אביב. בנוסף, היא מכהנת כיו"ר פעילה במספר חברות, ביניהן 'סופלנט', וכדירקטורית במספר רב של חברות בתחום שירותי הרפואה.

ד"ר הדר רון היא בעלת תואר MD ברפואה מאוניברסיטת תל אביב, ובעלת הסמכת LLB כעו"ד מאוניברסיטת תל אביב.

אודותטוגדרוגלובוספארמה

חברתטוגדר(ת"א:טגדר)פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, המקימה בימים אלה תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול, ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי בגרמניה וקנדה, בהיקף כולל של כ-80 טונות תוצרת בשנה.לטוגדרפארמה צוות מומחים בגידול קנאביס עם ידע וניסיון של מעל ל-20 שנה בגידול מעשי של קנאביס, והחברהנמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה
 
תמונתה של ד"ר הדר רון. צלם: אבשלום שושני

 
גרסה להדפסה   |   שלח לחבר   |   לארכיון מאמרים
 
 אנציקלופדיה רפואית
עם המלצות לריפוי עצמי
 
 בריאות | אודות MedPortal | תקנון | קישורים | שותפים | הרשמת חברים | הרשמת רופאים ומטפלים | כניסת חברים | צור קשר | שיתופי פעולה